| ecristinamc a întrebat:

Bna ziua.
Va rog din suflet s-a amanantc concursul mihai emienscu si s-a programat samabat acum
Ne- luat din pripa si terbuie urgent sa ne pregatim.stiti cumva unde pot gasi subiectele de la concursul mihai eminescu de anul trecut? ca am participat si atunci dar nu mai gasesc subiectele.precizez subiectele de anul trecut pentru clasa a VII a...va rog mult de tot...primiti multe fundite daca ma ajutati acum.va implor///pana maine trebuie sa le rezolv

Răspuns Câştigător
| ralubruneta a răspuns:

Uite-l mah aici http://www.calificativ.ro/......8000.html. nu uita fundita :P

1 răspuns:
| ecristinamc explică:

Astae sunt din 2005
eu am nevoie din 2009
in fine.iti dau fundita ca orium am facut rost de raspuns