| Evelinmariaa a întrebat:

A făcut vreo cineva rata la telefon la Altex? Imi poate spune daca este o rată fixa sau daca se adaugă costuri suplimentare?

2 răspunsuri:
| Sekim a răspuns:

Cum adica rata fixa? Tu de exemplu faci rata pentru un telefon de 2000 lei. Vei plati probabil 3000 lei, 4000 in termen de 2-3 ani sau cat pui tu. Parca la rata de 1 an pe PcGarage la telefoane etc. era fix acelasi pret, fara costuri suplimentare.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Este rata fixa, doar la un singur tip de card i se adauga si dobanda, uite aici : https://altex.ro/......redit/pag/