| Gena5 a întrebat:

Buna all, am o intrebare. Cum trimit euro pe reteaua Vodafone?

Răspuns Câştigător
| Dana a răspuns:

Pai dai la *120# si acolo iti apare optiunea transfera credit!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai da proasta mai esti! nici atat nu sti?

| Gena5 explică:

Mersi celor care mi-au raspuns. si pentru anonim. prost esti TU! am cumparat saptamana trecuta cartela voda si nu stiu carei problema. bine ca u esti destept...

| Gena5 explică:

Mersi celor care mi-au raspuns. Si pentru anonim. prost esti TU! Am cumparat cartela Vodafone saptamana trecuta si nu stiu care-i problema.Bine ca esti destept!

| Dangero5 a răspuns:

Poi e simplu: apelezi *120# de pe telefonul tau... dupa care alegi optiunea "2 Transfera Credit" dupa care "2 Ofera Credit" iar de aici depinde de tine cat vrei sa trimiti si mai ales cui anume! Sper ca am fost de folos! Bafta!

| Dangero5 a răspuns:

E simplu: apelezi *120# de pe telefonul tau dupa care alegi optiunea "2 Transfera Credit" dupa care "2 Ofera Credit" iar de aici depinde de tine cat transferi si mai ales cui anume! Sper ca am fost de folos! Bafta!

| UzumakiNaruto a răspuns:

Simplu apelezi *120# acolo iti apare optiunea transfera credit