| sara3voicu a întrebat:

Am 16 ani si vreau sa ma angajez. Imi puteti da idei? Agentii, ceva?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi la ajofm

| AdrienWH a răspuns:

Salut! Am auzit de la cineva ca are un prieten care are tot 16 ani, si livreaza reviste de la Kaufland. Acum nu stiu ce sa zic, dar cica e profitabil din ce mi-a zis

| PuyaTimonel a răspuns:

La o brutarie, fabrica de inghetata?

| Kadxss a răspuns:

Poti sa plimbi caini salariul este foarte bun nu stiu daca in Romania exista asa ceva dar eu sunt in America si am 16 ani ca tine si primesc 8 dolari cateodata mai primesc si 11 dolari pe ora si doar plimb caini.