| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si vreau sa ma angajez. ce imi puteti recomanda?

7 răspunsuri:
| urbanghost a răspuns:

Sa termini scoala si dupa aia te mai gandesti daca vrei sa te angajezi, asa eram si eu ca tine si crede-ma nu te baga nimeni in seama

| KeepCalm a răspuns:

Faza cu impartitul pliantelor.este singura.(cred) care .nu se uita la varsta ta. d fapt daca ai buletin.am multe colege care se descurca in fiecare luna si primesc intre 2 si 4 milioane

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi termini scoala asa si cand implinesti 16 ani poti imparti pliante reclame chesti de genu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Reprezentanta avon...eu am fost reprezentanta si am doar 13 ani.totusi uni oameni care sunt mai cunoscuti asculta ce zici .alti mai necunoscuti nu prea asculta. Vreau sa impart si eu pliante! Nu stiam ca numa daca ai buletin poti face asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 16 ani si vreau si eu un loc de munc da nu am buletin
am doar certificatu de nastere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai frate ea a pus doar o intrebare unde sa se angajeze si voi cu scooaalla voastra... poti sa te angajezi la mc`donlads o prietena de-a mea a lucrat un 1 an

| sandra17 a răspuns:

La 14 ani? Poate doar la fier vechi.sau undeva unde se lucra q negru. eu zic ca ai o varsta prea mica pentru. a lucrahappy