| chocolatebubbless a întrebat:

am 17 ani si 4 luni si imi caut un job pe timp de vara! Gen sa impart pliante ca bona sau menajera, ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

In timpul vacantei angajatorii nu prea pun anunturi, pentru ca exista multe cereri, iar orice anunt este repede onorat.Mergi personal pe la fast-food-uri sau terase si intreaba personalul de acolo. Daca ei stiu ca este nevoie te v-or indruma spre patron.

2 răspunsuri:
| Bogdan_Alex_1985 a răspuns:

Uite aici sunt diverse oferte http://vezianunt.com/locuri-de-munca/