| Dymytros a întrebat:

am 17 ani si as vrea sa ma agajez. Am cautat pe diverse site-uri si nu am gasit nimic. De preferat impartitor de pliante sau aplaudac. Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Pai nu poti pana la 18 ani decat cu acordul scris al parintilor.

| Caro34 a răspuns:

Daca vrei sa imparti pliante (ceea ce nu-ti recomand ca-i bataie mare de cap cu ele!), gandeste-te pentru care magazin vrei sa lucrezi si mergi la ei la Relatii cu clienti si zi-le ce te intereseaza! Mult noroc!