| Doru15 a întrebat:

Buna, am 18 ani si anul acesta termin liceul si vreau sa ma duc la facultate in Cluj ca si inginer constructor, as dori sa imi dati un sfat pe ce ramura a constructiilor sa o iau, si un salariu daca stiti, multumesc.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Doru 15, un tip de 18 ani nu-și alege specializarea de dinainte de a intra la facultate, funcție de ce salariu dă un angajator. Care angajator? (variază sumele între doua și nouă mii). Chiar ești de 18 ani?

| raduraduradutau a răspuns:

Salut.am avut aceeasi problema ca si tine si am folosit crema de galbenele.incepuse sa mi se desprinda o parte din penis dar crema aia m-a salvat.da te cu multa chiar daca nu poti sa faci pipi bine. funda

| Krax256 a răspuns (pentru raduraduradutau):

Esti sigur ca ai raspuns la intrebarea corecta? happy