| aalleexyz a întrebat:

Am 20 de ani (in scurt timp 21 ). Caut locuri de munca in strainatate, prefelabil Spania deoarece am cunostinte de limba spaniola. Menajera, camerista in hoteluri/pensiuni, Babysistter, ingroijitoare batrani si copii ( am experienta cu copiii). Imi plac copiii foarte mult. Orice anunt va fi bine primit, am nevoie urgenta de ajutor. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Lisa01 a răspuns:

O sa va spulber visele si o sa va spun k din pacate fara drept de munca de la ei e foarte greu sava gasiti un loc de munca in Spania. Joburi putine si pretentii mari. Oricum bafta

| alexmihay92 a răspuns:

Buna si eu imi doresc sa muncesc in Spania, de unde esti poate mergem impreuna.

| adinastan2 a răspuns:

Eu va sfatuiesc sa completati un CV la aceasta firma de recrutare, este complet gratuit si puteti selecta exact conditiile pe care le doriti> www.j.mp/InscriereMunca