| Addutza95 a întrebat:

Am castigat niste bani p net si vreau sa ii retrag in contul paypal dar nu stiu cum sa pun banii din paypal pe card ca sa-i pot retrage...ma poate ajuta cineva? Dau funda

Răspuns Câştigător
| mrbela a răspuns:

Optiunea cea mai eficienta e sa transferi banii pe un card Visa:
Intri la My Account->Withdraw->Withdraw Money->Withdraw funds to your card
introduci detaliile cardului si pe urma dai la procesare... te costa 2 EUR...
Succes

2 răspunsuri:
| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Salut, şi eu câştig bani pe net. Dacă vrei să facem schimb de informaţii/site-uri/metode dă add pe mess la banionline100

| Marius_Spataru_1985 a răspuns:

Pai atasezi un card la contul de paypall, vezi ca ai o optiune acolo sau ai direct plateste catre... si scrii contul tau iban