| locsely a întrebat:

Am deschis un cont pe PokerStars.fr si mi-a cerut pentru validare :
Please enter your account number in the field above exactly as it appears on your Bank Statement. Do not type your IBAN, Sort Code, BIC, RIB, no, Code Guichet or any other letter or digit that is not part of your account number.
Imi cere numarul de cont, dar nu IBAN. Ce numar trebuie sa trimit? Va rog ajutati-ma, deoarece nu am nici cea mai mica idee ce trebuie sa fac.
Am facut o depunere si se pare ca nu au avut nevoie de numarul de cont ca sa-mi ia banii. Totusi pentru a folosi bani depusi trebuie sa-mi validez contul in termen de 30 e zile.

1 răspuns:
| napoleon16 a răspuns:

In mod normal nr de cont e IBAN. dar nu stiu ce sa zic. sa fie nr cardului? Dar de ce ati deschis pe franta? si nu Romania?