| Bobonete a întrebat:

am inteles ca bet365 si Bwin au fost interzise in Romania din cauze fraudale... As vrea sa-mi fac un cont pe bet365 pentru pariuri, dar nu pot sa-mi selectez tara de origine, daca selectez alta tara ce se intampla, sau ce as putea face. Stima | Funda!

Răspuns Câştigător
| Ionut_Sandoi_1989 a răspuns:

Nu poti sa retragi, dupa ce iti faci cont ei iti trimit un pin prin posta care iti trebuie ca sa poti sa retragi in plus te pun si sa incarci copie dupa buletin, fa-ti la alta casa de pariuri unibet, etc sunt o multime