| soccervaly10 a întrebat:

As vrea sa imi fac un card la o banca. As vrea sa stiu cae el de card este cel mai bun... pentru tranzictii onlone(sa imi alimentez un cont de pe bet365 sau bwin)

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te pe site-urile oficiale ale celor doua firme de pariuri si vezi ce carduri accepta fiecare si il faci pe acela acceptat de ambele. Numai bine!

2 răspunsuri:
| imatei a răspuns:

Uite un tutorial cum depui bani la bet365 garantat cu acelasi card poti sa depui si la bwin.
http://casapariurilor.net/depunere-bet365
Iti recomand sa folosesti Vissa Electron

| Mioritch a răspuns:

Sotul meu are card la ING pentru bwin