| rynaqui a întrebat:

am nevoie de ajutor cu forex. Sunt multe de povestit asa ca dau funda la cel care ma va ajuta. dati un add : federer82

2 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Iti dau cel mai bun sfat si nu doresc funda: Nu te apuca de forex pe bani reali. Daca vrei neaparat joacate pe demo-uri cu bani virtuali. Oamenii din toata lumea care fac bani din forex in mod constant ii numeri pe degete. In forex azi castigi, maine pierzi, e cam o loterie. Ce ti-am spus e din experienta mea de cativa ani de zile de forex in care am pierdut cateva mii de dolari si am decis sa ma las de sportul asta extrem happy Sper ca te-am ajutat

| fxtrader a răspuns:

Nu stiu daca mai este de actualitate si mai ales nu asculta prostia cu variante demo decat daca ai nevoie de profit tot demo insa daca vrei sfaturi ma poti contacta pe bgherman@ironfx.com