| marmotel a întrebat:

Buna,am nevoie de putin ajutor puppy dog eyes. am ca tema pentru maine de povestit o situatie amuzanta :-s. si acum nu am nici o idee puppy dog eyes. ma puteti ajuta va rog?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| emisefd a răspuns:

Hai ca te ajut stiu ca nu evoia dar asa sun eu bun o sati scriu putin tu daca vrei sami folosesi indea bine:
La ora de sport pe un coleg il durea piciorul a luat o pasa si a alnecat direct in apa sa udat la cur adoa oara acazut pe butta si sa murdarit pe facta ziceai cai negru a trea oara a alunecat de a facut spagatul si i sau ruot pantaloni de i sevedea chiloti pana la urma am castigat meciul in echi pa cu ghinionist si cu ce scor am terminat:
3-0 pentru noi trei goluri l-am dat din penalti ca defiecare data can a cazut era un langa el foarte aproape si au zis de fiecare data cai fault si asa un ghinion hahliu acastigat un meci de fotbal. Sper sati placa eu am multa imaginatie si conun pe moment oricum sper sa iei o nota buna ceau si bafta.