| anasimina a întrebat:

Buna, am nevoie de un spatiu de birouri pentru mine si echipa mea de 4 persoane in Timisoara. Suntem la inceput de drum cu afacerea si nu am un buget prea mare pentru a inchiria un spatiu de lucru, insa ma intereseaza sa stiu ce preturi sunt pentru asa ceva si ce anume imi recomandati, daca aveti mai multe informatii despre subiect. Multumesc!

5 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Salut!

Incearca sa cauti huburi sau spatii in care sa te poti aduna cu colegii tai (coworking). Stiu ca exista astfel de spatii in marile orase, cu siguranta gasesti si prin Tm. Mai poti incerca in diverse locuri publice, desi nu e ca un fel de spatiu de birouri, insa pe la bibliotecile mari ar fi o solutie de moment pana cand mai produceti niste bani.
Cat despre preturi, depinde foarte mult de zona, oras, dotari etc. Da o cautare pe google dupa coworking si vezi ce gasesti pentru orasul tau.

Succes!

| anasimina explică (pentru sonya):

Multumesc frumos pentru raspuns, ma voi interesa.

| sierra1 a răspuns:

Pentru una ce știe ce-i aia căutare pe net

https://www.tpu.ro/......are-si-ma/

nu e un secret să vadă ce zice olx-ul (de ex) pe tema in cauză.

| esir01 a răspuns:

Iti recomand sa arunci o privire pe oferta de spatii de aici https://spatii-de-inchiriat.ro/birouri/. De obicei inchiriaza spatii mai mari, insa cine stie, poate reusesti sa gasesti ceva convenabil.

| anasimina explică (pentru esir01):

Merci frumos, nu stiam de ei. Zi frumoasa!