| AnaDarii a întrebat:

Buna. Am nevoie urgent de bani. Dati-mi idei cum sa fac rost rapid si sigur. Mersi

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Prima idee: prima meserie. big grin

| johnnny123 a răspuns:

Dacă ar exista metode de a face rost de bani "rapid și sigur" fără să faci nimic, nu crezi că ar face asta toată lumea?

| Roger645 a răspuns (pentru johnnny123):

Sunt situri online de crypto care promit ca dubleaza banii intr-o luna. Insa eu cred ca sunt escrocherii. Am verificat una din ele...si are doar 2 angajati...si pretinde ca ruleaza 27 miliarde lire. Posibil sa iti dea banii la sume mici, dar cand bagi mai mult ..adio. De 6 luni o urmaresc..inca merge situl. Nu am "jucat" la ei.
Min Deposit $50.00
Max Deposit $10, 000.00
Daily Profit 3.0%
Referral Bonus 10%
Duration 10 Day(s)
Profit Withdrawal After 10 Day(s)

| johnnny123 a răspuns (pentru Roger645):

Sunt 100% escrocherii.

NIMENI nu-ți poate garanta că-ți dublează banii într-o lună investindu-i în ceva, pentru că nimeni nu poate controla sau anticipa evoluția piețelor.

Hai să privim lucrurile așa: dacă cineva chiar ar putea să dubleze garantat banii în fiecare lună, de ce nu și-ar investi banii lui? Cu o investiție de $10.000, în 18 luni ar ajunge la 2.6 MILIARDE.

| Roger645 a răspuns (pentru johnnny123):

Cu vorba, zice ca ii dubleaza: https://trustyswap.com/
Or fi urmasii online a lu Caritas?! S-a bagat in seama cu mine in mod romantic o femeie din canada, pe un site oarecare de politica. Dansa scria ca si-a luat casa in Canada ( e vreo $3-400.000) investind la trustyswap, iar eu prostul nu vreau sa ma imbogatesc ca ea. Era prea insistenta si in plus contul recent de FB a disparut dupa vreo saptamana( tipic la escroci). Zicea ca se duce la servici, sa nu se plictiseasca in casa. Si la intrebarea mea, daca ar fi asa, orice american, cumva are vreo $10000 si in loc sa mearga la servici, baga la astia si scotea alti $10000 luna...a raspuns cam evaziv. Alta data o chineza din HK cam aceeasi schema... avea Porche Panamera de $300000 si tot asa ap de 3 mil USD in NY si tot imi sugera sa bag si in crypto. Stai fata ca de 6 luni ( de cand cu razboiul lu psihopatul ala) tot scade! Ea, da, dar eu castig si cand scade din nu stiu ce conversii. Tot trimitea chitante cu sute de mii de USDT/ Tether, etc. Zicea ca are profit $3-4000/zi, dar nu in fiecare zi. Ba mai mult, ca doneaza $10000/luna la un orfelinat din Thailanda. La un moment dat m-a intrebat daca am si eu nevoie de bani si am refuzat. Zicea ca in HK, ca femeie nu e nici o smecherie sa ai 1 mil USD
-Da de ce esti singura ( vreo 28ani atletica)?
-Ca barbatul i-a luat vreo $700.000 usd si a plecat.

| Dismally a răspuns:

1. imprumuti
2. vinzi ceva
Nu exista alte varinate "rapid si sigur"

| ReddY25 a răspuns:

La pariuri laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Endy22 a răspuns:

Daca aflii cum sa ii faci, ne dai si noua mesaj. Multumim!

| SamirSamyDana a răspuns:

Buna am nevoie urgent de bani cum fac rost

| ___JmDX a răspuns:

Am nevoie urgent de banii