| Corinaf a întrebat:

am nevoie de ajutor, as vrea sa slabesc in vreo 1-2 -3 saptamini cu 10 kg sau mai mult, va rog urgent imi dati niste idei! mersi anticipat,

Răspuns Câştigător
| omuletulofficial a răspuns:

Nu manca seara, si bea multa apa, sa te hidratezi, si sa nu mananci fast-food...ia-o pe BIO/ECo. Bafta!

| Corinaf explică (pentru omuletulofficial):

Fast food nu maninc si nici seara nu prea mananc, dar fara rezultat

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Corinaf):

Nu e posibil sa slabesti 10kg in 2 saptamani, numai daca esti obez

| Corinaf explică (pentru FatUglyVirgin):

Am 56 kg

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Corinaf):

Nu inteleg de ce ai vrea sa devi un schelet, oricum n-ai cum sa slabesti 10kg in 2 saptamani, poate chiar nici intr-un an

| Corinaf explică (pentru FatUglyVirgin):

Eu in 4 zile am slabit 4 kg

11 răspunsuri:
| AnimatedSignature a răspuns:

rolling on the floor) Bună glumă.
În 1 săptămâna sau 3, 10 kg vrei tu.

| Corinaf explică (pentru AnimatedSignature):

Stii ceva, eu am scris asta pentru ca am nevoie de ajutor, si daca ceva puteai sa ma ajuti cu un raspuns bun sau sa treci indiferent de intrebarea mea, dar nu sa faci glume pe seama mea ok?

| AnimatedSignature a răspuns (pentru Corinaf):

Eu te înțeleg, dar nu ai cum în așa puțin, e chiar de râs.
O seară bună.

| Corinaf explică (pentru AnimatedSignature):

Oricum,ma descurc eu dar, mersi de asemenea

| gocops a răspuns:

Du-te la sala, depunde efort, munceste pentru corpul tau si o sa ai rezultate

| MLyon a răspuns:

Inainte de masa poti sa bei un pahar de apa calduta, opreste pofta de mancare, si mergi la alergat 20-30 de minute/zi...nu stiu daca slabesti 10kg dar o sa mai dai jos.