| PaulAndrei8 a întrebat:

Buna, am o afacere si doresc sa imi afisez meniul digital pe ecrane TV. Ideea e ca nu stiu ce trebuie sa cumpar sau ce trebuie sa fac, daca ma poate ajuta cineva cu un raspuns in care sa imi spuna cum se procedeaza as aprecia.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Variante:
1. Poti conecta tv-urile la un calculator, pe post de monitor.
Se pot include distribuitoare pentru mai multe monitoare.
2. Poti face inregistrari sub forma de poze sau filme, pe care le copiezi pe stick usb si le redai de pe el. Dezavantajul este ca, redarea pozelor /filmelor se face pana la epuizarea listei, dupa care redarea se poate opri (trebuie pornit din nou, manual).

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Fă-i poză meniului și-l rulezi de pe stick sau ce vrei, pe tv