| FaraNume2014 a întrebat:

Am o colectie de timbre (aproximativ 150) din jurul anului 1970. As putea sa le vand la un magazin de antichitati sau ceva de genu?

6 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

De vandut poti doar ca iti da un pret mic, lasa la nepoti, stranepoti atunci au o valoare mai mare.

| emag a răspuns:

Ar trebui sa le mai tii, poate in timp vor avea valoare mai mare

Răspuns utilizator avertizat
| luisanamy a răspuns:

Se pot vinde, insa mai bine le pastrezi in continuare. Pe viitor valoarea lor va fi mai mare.

| manea123 a răspuns:

Da,ai putea! Dar sa nu fie deteriorate sau lucruri de genul acesta.In lume sunt multi colectionari de timbre.Cred ca ai castiga ceva banuti.

| VladSerban a răspuns:

DA poti, dar la un colectionar mai de graba! Dar trebuie sa fie colectii complete.