| dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc a întrebat:

Buna! Am o întrebare care poate pentru multi e stupida, am tot vazut la diferiți influenceri de pe tik tok de exemplu, pentru colaborări gmailul cutare, eu as dori sa fac o colaborare pentru profilul de Instagram si sa facem poze împreuna, pentru asa ceva s-ar baga?

Răspuns Câştigător
| AndreiN120 a răspuns:

Vă mulțumesc pentru întrebare și înțeleg că aceasta poate fi o problemă importantă pentru dumneavoastră.

În general, este important să înțelegem că influencerii și creatorii de conținut au diferite modalități de a gestiona solicitările de colaborare și de a alege partenerii potriviți pentru proiectele lor. Este posibil ca unele influenceri să fie interesați să colaboreze cu dumneavoastră pentru realizarea unor fotografii împreună, în timp ce alții ar putea să nu fie interesați sau să aibă deja proiecte în desfășurare.

Atunci când doriți să colaborați cu un influencer sau cu un creator de conținut, este important să abordați subiectul într-un mod profesionist și să oferiți informații clare și concise despre proiectul dumneavoastră și despre cum acesta ar putea să aducă beneficii pentru ambele părți.

De asemenea, este important să aveți în vedere că influencerii și creatorii de conținut sunt deseori foarte ocupați și primesc numeroase solicitări de colaborare, astfel că este posibil să nu primească imediat sau să nu răspundă întotdeauna la solicitările de colaborare.

În concluzie, există posibilitatea de a realiza o colaborare cu un influencer sau cu un creator de conținut pentru realizarea unor fotografii împreună, dar este important să abordați subiectul într-un mod profesionist și să aveți în vedere că aceștia primesc numeroase solicitări și nu pot fi disponibili întotdeauna.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu cine vrei tu sa faci colaborare?

| dullcat a răspuns:

Buna.Influencerii colaboreaza doar cu branduri sau alti influenceri care le plac/capteaza atentia.

| haileewatson a răspuns:

Reformuleaza ca nu se intelege. Deci vrei sa stii cum se fac colaborari cu brand-uri sau ce?