| Zeniyth a întrebat:

Heii...am si eu o intrebare pentru cine stie,, A-ti vazut cand sunteti de pe mobil pe facebook... Deci eu sunt admina la o pagina, si cand bag poze (dupa telefon) m-i le baga pe profilul meu de facebook, dc? sad Funda, mersi:*

Răspuns Câştigător
| cosima11 a răspuns:

Pentru ca esti logata pe profilul tau personal si nu pe contul paginii la care esti admina. altfel nu-mi explic. si data viitoare incearca sa scrii mai corect pentru ca nu se intelege exact ce intrebi si e posibil sa nu primesti raspuns.

2 răspunsuri:
| ChocolateFantasy a răspuns:

Inainte de a pune o intrebare, ar fi bine sa INVETI SA SCRII!

"A-ti vazut" - se scrie ATI vazut!
"m-i le baga pe profil" - se scrie MI LE BAGA PE PROFIL.

Invata fato sa scrii.Ca te faci de cacaowinking

| Nimixpecial a răspuns:

E bine ca n-ai o intrebare pentru cei care nu stiu.