| dreamer439 a întrebat:

Buna, am o intrebare cu privire la fondurile europene nerambursabile. Am inteles ca trebuie pregatit un plan de afaceri bine pus la punct, apoi sa depun dosarul etc. Am aproape 18 ani, si as dori sa imi fac cateva sere la tara. Imi poate spune cineva mai exact cu ce se mananca aceste fonduri?
Stiu ca banii ii primesti intr-o transa de 3 ani etc. Credeti ca s-ar merita? Ce anume trebuie sa fac pentru a imi fi acceptat proiectul

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Există firme ce intermediază (fac dosarul, mai clar) așa ceva. Adresează-te lor, sunt "profi"