| TeodoraMaria98 a întrebat:

Am o intrebare cum faceti voi bani la varste sub 14 ani. Dar fara ajutorul parintilor, bunicilor etc. Funda

Răspuns Câştigător
| totElodia a răspuns:

Pai:
1. Daca esti o persoana carismatica, draguta sau chiar sexyhee hee, poti participa la castinguri, gen: Twist media. Te platesc cu foarte multi bani, in functie de casting: reclama, film, sau model/fotomodel. Incearca, ai numai de castigat.
2. Du-te la un supermarket sau la un carrefour, metro, kaufland, sau chiar la magazine banale de la colturi de strazi si spune-le ca ai vrea sa imparti pliante pentru ei, facandu-le reclama. Daca pe zi poti castiga pana la 50 lei, imagineaza-te peste o luna de munca, impartind reviste, fluturasi si alte pliante.
- Fa bratari din lana, impletindu-le, apoi vinde-le cu 1-2-3 lei.
- Limonada. Fa limonada si vinde-o cu 2 lei bucata.

P.S: Succes mult! Si revino sa ne spui ce ai hotarat kiss!

8 răspunsuri:
| jasp_4651 a răspuns:

ANGAJAM BAIETI SI FETE PENTRU IMPARTIT PLIANTE
Firma recruteaza angajati din toate orasele mari din tara (peste 30.000 loc.), angajarea se face dupa un sistem american pentru astfel de joburi.
ANGAJAREA SE FACE MUMAI PRIN SITE:
http://imparte-pliante.ucoz.ro

| C0nflic7 a răspuns:

Nunti Botezuri, petreceri...Lautarie

| MrBrangspears a răspuns:

Colindu laughing

funda?big grin

| madutza2468 a răspuns:

Poti imparti pliante.sau cel mai convenabil si mai frumos poti fi reprezentanta la firem de cosmetice, gen avon, oriflame si multe altele.

| Diana_8956 a răspuns:

Eu sunt reprezentant avon si am 13 ani insa singera sa fiu nu castig bani fiindca nu ma pot abtine sa comand produse iar produsele mele uneori chiar depasesc discountul uneori la comanda mare discauntul poate fi si de 150 lei sau chyar mai mult

| Zyzu a răspuns:

Castigam la concursuri de la scoala, castigam la concursuri de pian, si la concursuri de street dance cu trupa(am castigat 100 de milioane la un concurs, da atrebuit sai impartim la 8 broken heart))) na eu asa am castigat bani si mai castig... Funda?

| veveee a răspuns:

Buna poti lucra de acasa de exemplu sa faci plicuri... te poti inscrie ca reprezentant avon sau poti merge la tv pentru figuratie dar nu se plateste asa de bine

| ella_1888 a răspuns:

Imi da tatabig grinlaughing