| Pitbull305 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care inca stau pe bani parintilor. Ce ati vrea sa va faceti cand veti fi pe picioarele voastre? Pentru ca eu vreau sa ma fac sofer pe tir. Voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| corolav a răspuns:

În occident este o meserie foarte bine plătită dar îndeajuns de grea.
Trebuie să fii un dur pentru a te putea adapta la stilul și modul de viață al acestor oameni.
În schimb are și avantajele ei.
Poți cunoaște foarte multe locuri, din Europa și Asia.
Important este să știi bine cîteva limbi străine: engleza, franceza, germana, italiana și poate și rusa.

1 răspuns:
| AdyP20 a răspuns:

Se castiga bine insa stresul e maximal.