| Remandarius a întrebat:

Am o intrebare legat de glovo/foodpanda.
Fac 17 ani si in timp de vara eventual de la 15 iunie vreau sa fac curierat glovo sau foodpanda. Intrebarea mea este politica lor s-a schimbat si nu se poate angaja sub 18 peste 16 ani sau inca este valabil?

3 răspunsuri:
| MaRIAN9889 a răspuns:

Din cate am inteles foodpanda nu va mai sponsoriza in Romania. De celelalte nu stiu.

| Gruzzly a răspuns:

Glovo inca face fiindca m-am interesat pentru mine si fac angajări însă la cei sub 18 ani cred ca se face parte time.