| AntoniaZoey66 a întrebat:

Buna, am o intrebare. Vreau sa comand si eu ceva online dintr-un magazin coreean. Si la metoda de plata imi dau niste optiuni : paypal, card de credit/debit emis in Coreea si altele. Am apasat pe paypal si m-a dus pe un site paypal. Si am intrat in cont. Dar nu stiu daca imi va lua comision bancar. Va rog mult.

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce ne rogi mult? Geezus...

| Alexandrionelu a răspuns:

"... vomand si eu ceva online..."
Briliant! Dacă tot halim de toate din mediul online, de ce nu am și voma tot acolo happy

| SilverRed a răspuns:

Buna,nu iti v-a lua.
Eu comand online din magazine coreene de multi anii si folosesc un cont de paypal si in afara de suma, pe care trebuie sa o platesc pentru produsele cumparate.
Nu imi este luat nici un comision in plus.
Plus ca paypal este cea mai sigura metoda de a plati, pe site-urile straine.
Sper ca raspunsul meu te ajutat.
Te pup, pa, pa!