| Boros_David_1995 a întrebat:

Buna, am primit azi niste bani prin moneygram, si la banca nu au vrut sa mii da pentru ca nu mi-a fost numele scris in ordine, desi am avut si codul si buletinul, atat a fost toata problema ca nu a fost scris in ordine numele. Ca de exemplu nu a fost scris popescu adrian marian ci adrian popescu marian

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este vina bancii ca expeditorul nu ti-a scris corect numele si prenumele.
Banca va trimite banii la expeditor si acesta poate sa ti-i trimita cu datele corecte.

| WoKy a răspuns:

Mergi la un magazin ce are si te stii cu vanzatorul.
Am patit la fel cu banca si am mers la un magazin ce detinea si m-a rezolvat doamna de acolo (cuoscandu-ma, bineinteles)