| valentinkufsdheuyd a întrebat:

Am primit niste bani prin Wester union. Am fost am dat datele dar cand am dat codul agentilor le spune Cod Neindentificat. L-am sunat pe (x) cine a pus bani si l-am intrebat daca este sigur Wester union el mi-a spus ca pe foaie scrie Banca Smith. Am mai intrebat niste prieteni si mi-au spus ca e Moneygram. Dar codul asta are 10 cifre stiu ca Moneygram are 8. Nu stiu ce sa fac sa ma duc sa incerc la Moneygram. Ajutati-ma dau funda!

1 răspuns:
| Lostlyric a răspuns:

Nu conteaza prin ce banca ti i-a trimis, conteaza foarte mult daca este Moneygram sau Western Union. Sunt servicii de transfer diferite si indicat este sa-i scoti de la o banca care are sistemul Moneygram.