| kyrky a întrebat:

Am si eu o intrebare.Cand am facut 18 ani nu am mai luat alocatie.si nu am stiut ca trebuie sa completez formularul ala la scoala.si l-am completat dupa 2 luni.intrebarea e: imi vine si din lunile precedente alocatia? sau... Funda :X

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, vei primi alocatia pe toate lunile, inclusiv pe cele anterioare datei cererii, pana la terminarea cursurilor liceale/profesionale (daca nu ai repetat anul). Numai bine!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal :X o sa primesti tot din urma tongue

| SilentStriker a răspuns:

Normal ca da iti vine si din urma.

| haicuflorentina a răspuns:

Iti vine si din urma.mai asteapta 1 luna 2