| asanovici a întrebat:

Stie cineva cat dureaza sa iti bage alocatia pe card dupa ce completezi formularul ala? nu am mai luat-o din ianuarie, formularul ala l-am completat in martie si nici acum nu am primit nimic.

Răspuns Câştigător
| kzd a răspuns:

Hmm, ciudat stiu si eu la faza asta cu alocatia ca si la mine a durat cam 2 luni. Nu stiu zici ca nici acum nu ai primit, du-te sa ii intrebi de ce nu intra banii si mai verifica periodic contul poate iti baga banii o data si o data

2 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Cel mai bine intrebi dar din cate stiu e msi multi de o luna

| asanovici explică:

Unde ar trebui sa ma duc sa intreb?