| Milow a întrebat:

Am și eu o întrebare... Ce părere aveți de site-urile cashback, în special Baack.com? Văd că oferă un procent cashback foarte bun și mai mult îmi place programul lor de afiliere. A încercat cineva?

Răspuns Câştigător
| DRelu a răspuns:

Buna, Milow. Am luat un carucior 3 in 1 de pe nichiduta.ro prin baack. Pretul initial era de 1983 lei + reducerea de pe site + cashback-ul de pe baack care mi s-a intors in 5 min, am ajuns la 1344 lei. Eu zic ca e bine)

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Toate sunt SPAM si SCAM.
Nu exista nimic real pe aceste site-uri.

Vrei sa castigi bani buni? cauta-ti de munca in lumea reala!
Daca esti expert in software si programare, poti sa-ti gasesti de munca pe bani buni, pe site-urile profesionale: upwork.com si freelancer.com.

| Milow explică:

Multumesc! Nu intelegeam care e faza cu primirea a 50% din referali, dar m-am lamurit. Intr-adevar e foarte simplu) am reusit sa adun in echipa mea 23 oameni si deja culeg roadele. Deocamdata sunt multumit))

| mady70 a răspuns:

Eu cunosc site-ul https://www.cashbackshopping.ro, care are peste 800 de magazine din care poti sa primesti cashback. Are si o extensie pentru google chrome, care iti aminteste cand esti pe un magazin partener ca poti sa castigi cashback.

| SDanielS a răspuns:

Baack.com se folosește foarte usor. L-am descarcat pe telefon, am achiziționat produsele preferate, iar cashback-ul l-am primit rapid. Extrem de simplu...