| bogdannn196 a întrebat:

am un card VISA de la BT in lei
Mi-am facut cont pe PayPal, am adaugat si confirmat cardul si adresa si mailul si mi-au intrat acei 1, 5 euro pe contul de PayPal
Pana acum nici o problema, am intrat pe "Withdraw" > "Withdraw funds to your card", apoi am ales o suma in euro (care bineinteles ca o aveam pe contul de PayPal), asta s-a intamplat joi. Dupa cateva ore am primit un mail "You Withdrawal in process "
Sambata mi-a aparul pe PayPal in "History" la tranzactia facuta de mine "Status: Completed"
Azi (luni) am verificat cardul la bancomat dar nimic, am fost si la banca si mi-a verificat daca am primit ceva dar nimic
Se poate sa dureze asa mult?
Nu cred ca are nimic daca e cardul in lei, nu?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Ai si confirmat codul al cei 1, 5 euro?
Daca da e totul in regula, asteapta pana spre sfarsitul saptamanii si vei avea banii.
Nu se transfera instant, poate dura pana la 5-6 zile lucratoare.
Bafta