| Lhurricane a întrebat:

Buna,as avea nevoie de o favoare. daca cineva cunoaste magazine sau depozite en-gros (angro) de la el din oras, va rog spuneti-mi orasul si adresa, sau daca cineva stie vreo lista cu magazinele en-gros(angro) din vreun oras anume, de asemenea. multumesc

Răspuns Câştigător
| Roosty a răspuns:

Timisoara : METRO 1-Calea Sagului, DN 59, km 8; METRI 2- Calea Torontalului, DN 6 km 5 + 600; SELGROS- Calea Aradului nr. 64; SMART - Centrul Comercial Euro, Blvd. Antenei, Nr. 4