| Georgee98 a întrebat:

as dori sa aflu si parerea voastra despre ideea prorie. Voi ce spuneti, ar merita sa investesc intr-o afacere care se bazeaza pe iepuri?

Răspuns Câştigător
| darkgirl58 a răspuns:

Eu cred ca merita cunosc oameni care au asa ceva si nu e neaparat sai vinzi pentru carne oameni cumpara iepuri si pentru copii lor incearca ..sti vorba aia incercarea moarte n-are incepe cu mai putin sa vezi daca faci profit si sfatuiestete si cu alti comercianti din acest domeniu mai intai asigura`te ca ai cui sai vinzi happy

3 răspunsuri:
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

● Merita sa incerci dar in primul rand studiaza piata.

● Suna si vezi daca ai unde sa i vinzi.

● E buna ideea dar nici in foc nu te poti arunca.

● Fi calculat in toate.

| a1doru a răspuns:

Se merita, dar inainte de toate ar trebui sa gasesti un cumparator la export[in special Italia si Franta]

| Adib123 a răspuns:

Uite aici o afacere cu iepuri interesanta http://3afaceri.blogspot.com/2010/11/iepurele-de-angora_19.html