| ofataoarecare a întrebat:

as dori sa va intreb ceva:Ati mai luat cd-uri de invatat lb engleza in format mp3?happy am mare nevoie de ele si cine a mai luat vreau sa aflu parerea voastra despre ele...si cam cat m-ar costa si unde se gasesc?(mai ieftin pentru ca acum sunt cam "pe geanta" cu baniibig grinhappy Va rog, spuneti-mi parerea voastra si daca merita.
Multumesc!
Funda + vot cine ma ajuta!winking

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Mama mea mi-a luat niste cursuri de engleza numite "speak english" ce pot spune, sunt foarte bune, si s-a vazut rezultatul. Uite aici un link pentru comanda si mai multe detalii:
http://www.imponline.ro/engleza-pentru-toti/
Sper ca te-am ajutat! Succes!