| ella114 a întrebat:

Buna!
As vrea sa adresez o intrebare, in special celor care stiu despre ce este vorba. De curand am auzit de o metoda de a face bani onlineȘ iSalary Romania. Din ce am citit pe internet nu este teapa, in plus daca nu reusesti sa faci bani cu pachetul comandat pe site scrie ca ti se returneaza banii. As vrea sa aflu pareri de la cei cae au incercat daca exista pe aici.
.

1 răspuns:
| CPAElites a răspuns:

Salut..aceste site-uri sunt niste fake-uri. Apuca-te de site-uri PPI ..Cumperi domeniu si faci un website cu hack-uri pentru android lucrezi 1 luna dar stai linistit 5 luni cu un venit constant de 500$ / luna