| rynaqui a întrebat:

as vrea sa stiu cum pot creea un site, de ex: www.xxxxxxxxxxx.com, sa il fac public si sa il pun printre primele cautari la google, de exemplu: daca situ meu e www.jocurionlinegames.com si scriu pe google jocuri online sa fie pe prima pagina.
Scuze de numele sitului, n-am pic de inspiratie...
Mersi anticipat!

1 răspuns:
| Katakito a răspuns:

Www.wix.com mai stiam si alte site-uri dar acum nu mai mi le amintesc.
Ca sa ai www.xxxxx.com cred ca trebuie sa platesti ca asa sunt astea daca nu apartii de ei... cred ca si la wix.com apartii de ei nu stiu sigur, chiar daca scrie acolo free website.
Penru a aduce un site pe locul1 la google cand il cauti trebuie sa ai f multi vizitatori, sa fioe popular si mereu cautat eu asa cred...