| Condratt a întrebat:

Buna,as vrea sa stiu cum pot lua legatura direct cu Bill Gates! funda

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Hmm... hai sa zicem ca e o intrebare serioasa.
Ok, deci, eventual nu poti trece derect la el, adica man, tu un simplu roman, si el ditamai ala...
Daca ai ceva de prezentat, o inventie, problema, etc etc suni la Microsoft, de preferat sa stii limba engleza perfect.
nu stiu la ce iti trebuie sa iei legatura cu el, si nici nu cred ca vreau sa stiu, dar daca vrei, incearca, du-te pe site la Microsoft si poate gasesti vreun nr de tel...
Oameni buni, sunteti aici pe TPU sa rasp la intrebari, nu sa va bateti joc, daca nu vreti sa rasp, sau vreti sa faceti misto, pe alt sitewinking

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce vrei sa ii vinzi?

| rutanklan a răspuns:

? Pai are fundatia aia Bill & Melinda Gates... pentru cei neajutorati si nefericiti in viata. Cu siguranta te-ar ajuta si pe tine happy.

| Cosmotel a răspuns:

Vrei sa-i ceri bani? laughing
atrage-i atentia cu vreun soft care sa revolutioneze industria. poate atunci te cauta el pe tine laughing

| Condratt explică:

Doar cocalari, daca nu aveti raspunsuri clare la intrebare de ce mai raspundeti?

| AlexandruMurzin a răspuns:

Cand te trezesti, da-ne un bip, te rog!

| Condratt explică (pentru AlexandruMurzin):

Mai vorbim in viitor...si fara beep nu [bip]!

| AlexandruMurzin a răspuns (pentru Condratt):

E o amenintare?

Răspuns utilizator avertizat