| thishuman a întrebat:

As vrea sa stiu daca mai pot beneficia de alocatia din Germania(unul dintre parinti munceste acoloo) odata ce ma angajez. Precizez ca inca studiez. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca nu mai poti beneficia de un ajutor banesc, daca iti iei servici, chiar daca studiezi.

| Bondarel99 a răspuns:

Cine a mai auzit de alocatie si salariu in acelasi timp laughing
Bine, asta daca nu lucrezi la negru...

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Nu, daca te angajezi, nu mai primesti alocatia.

| Dolores214 a răspuns:

Cred ca iei și alocația 80 la suta acum interesează te da părerea mea iei bafta