| 27moodarian96 a întrebat:

as vrea si eu sa-mi cumpar un notebook Dar notebook notebook notebook! nu spre laptop si/sau netbook! Prietenii imi spun ca sunt si la un milion si la doua milioane. as vrea si eu un site de legatura cu notebook de vanzare, nu neaparat nou, dar sa fie pana in doua milioane. Am 14 ani si nu vreau sa cumpar cine stie ce "bunaciune" de notebook, mie-mi trebuie unul doar ca sa scriu in word pe el fara sa ma mai deranjeze mama ca fac zgomot la pc cu tastatura, eu vreau word caci m-am apucat de scris my book, romanul meu de aventuri, de fapt poezie si proza, dar se cheama pagini din viata mea, si vreau sa pot sta pana la 4 noaptea, de fapt dimineatabig grinbig grinbig grin ca sa scriu in camera mea fara sa fiu deranjata. Specific ca pc-ul nostru este in camera cu mama, ea se trezeste dimineata si eu nu am cum sa stau prea multcrying va rog sa-mi dati un site cu notebook de vanzare pana in doua milioane. Pot spune ca-mi trebuie urgent saptamana asta si am stransi doar 2 milioane. va mltumesc anticipat. o zi frumoasa.

Răspuns Câştigător
| Pupily92 a răspuns:

Laptopurile permite, în general, să ataşaţi, prin cablu, o unitate CD ROM. Având în vedere că unitatea nu este construit în unitate, notebook-uri sunt mai mici şi mai uşoare decât laptop-uri. Aceste unităţi sunt de obicei cunoscute sub numele de "ultra-portabile". Astfel, un notebook-ul este un laptop ultra-mic. Un alt mod de a privi este un notebook este de aproximativ de mărimea (sau un pic mai mare decât) de un real [] liant notebook-uri.

nu e prea mare diferenta intre laptop si notebook

si notebook la 2 milioane?! happy

3 răspunsuri:
| Ramona_5995 a răspuns:

rolling on the floor
Are mare dreptate Kukale.
laughing
Tk. carewinking.

| kukale a răspuns:

Ia-ti un caiet studentesc si gata, papuso

| Mogos_Daniel_1989 a răspuns:

Hi, iti vad eu unu la 350 lei.SA stii la 200 lei nu o sa gasesti. Poate vreo bunica sa aiba unu prin pod din anii 90.mai ieftin de 400-500 nu o sa gasesti/Eu ti-l dau pe asta la 350, dar este defecta bateria si ii lipseste o tasta" w". daca esti interesata 0755252097