| alicia2000 a întrebat:

ati lucrat cu ISalary? ati facut bani sau este inselatorie? vreau sa comand pachetul si nu stiu ce sa fac.ce am vazut pe net, este pozitiv cam tot dar sunt putin sceptica.se merita sau nu?

1 răspuns:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

ISalary are parteneriat cu adevarul.ro
Uite un link:
http://adevarul.ro/......index.html

Daca merita sau nu aicea depinde de tine nu de altu? Iar comenzile iti vin prin currier in 24 ore maxim 72ore maxim si platesti cash/numerar.

PS:Poti face o comanda daca nu iti place (iti da voie sa verifici) si daca nu iti place poti sa-l returnezi.