| ElenaMariaIonutNatalia a întrebat:

Aveti careva credit la Cetelem? Sau stiti macar daca e ceva serios?

1 răspuns:
| Ωmega a răspuns:

Recomandarea mea e sa te feresti de el. Ce spune in flyer sunt niste balarii. dobanda e de fapt de 8% cel putin si daca crezi ca bancile sunt nasoale, nu vrei sa stii cum sunt astia. Stiu de la diversi care au facut, si au ajuns sa blesteme ceasul in care s-au trezit cu ideea asta-n gand happy Daca vrei un Credit decent pentru nevoi personale, cele mai bune optiuni ar fi Banca Transilvania si surprinzator, CEC. Fereste-te de BCR, BRD dar mai ales de Raiffesein ca de omul ros si cel spân, vorba lui Creanga happy