| gabi15 a întrebat:

Aveti idee cat castiga un reporter incepator in Bucuresti, la televiziuni precum Antena, ProTV, Realitatea, Kanal D?

3 răspunsuri:
| SirGeo a răspuns:

Castiga destul de bine 1, 5 -2 mii de euro.

| gabi15 explică (pentru SirGeo):

Nu e cam mult? citeam pe un site ca o prezentatoare tv cu experienta la antena 1 primea 2 mii euro, dar un incepator...

| SirGeo a răspuns (pentru gabi15):

Prezentatoare? laughing Nu draga mea prezentatoare are chiar si 10 mii ce-a de la Pro Tv are foarte mult o suma care probabil unii o castiga in juma de an reporteru are in jur de 1, 5 - 2 mii de euro cel cu experienta are 2 mii dar daca prezinti bine si nu te incurci deloc si esti mai mult pe teren castigi mai mult, sper ca ti-am fost de ajutor.big grin