| anonim_4396 a întrebat:

Buna.

Aveți vreo idee cat costa ghetele acestea Michael Kors?
Și unde se găsesc?
Le dețin, as vrea sa le dau, dar nu știu cât să cer pe ele, sunt ale unei rude, ea nu le mai poarta.
https://imgur.com/a/gqYfqyW

Apropos e ciudat ca băiat să vand ghete de dama? Mă gândesc că, când sunt sunat și aude o voce masculina îmi închide telul laughing
Am nevoie de bani asta e chestia.
Daca ii pun la vânzare ce ar trebui sa specific sa nu sune ciudat/cringe? happy Sau nu e o idee prea buna?

Am văzut că sunt foarte scumpi pe net, cam puțin peste 1300 de lei modele asemenatoare.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://www.ebay.com/......3934134272

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pe ebay găsești la preturi mici, in magazin sunt curios cat costa sau pe vreun site de unde se pot cumpăra cum e aboutyou. Măcar e bine că am aflat că sunt cizme laughing
Ăla ii vinde cam ieftin, mi greu sa cred că sunt așa ieftini chiar și secound.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce magazin? Sunt un model vechi care nu se mai produce, este extrem de evident din poza, cum este extrem de evident ca sunt cizme.
Poftim, pret de magazin cand erau in stoc dar avand in vedere ca sunt un model vechi destul de banal pana si pretul cu reducere nu merita la ora actuala. Cu atat mai mult cu cat sunt folosite.
Nu mai visa cu ochii deschisi.
https://www.brandboudoir.com/......boot-p4409

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am văzut că costa 56 de lire, undeva am văzut că costau și 80 de dolari, și cu 50 și cei cu 38 de dolari. Chestia e că îi ciudat ca bărbat să vând încălțăminte de dama, dar am nevoie de bani laughing In situația de acum niciodată nu am fost. Da, i-am găsit pe google că am dat copy& paste de pe anunțul de pe Ebay. Ai funda.

| Wr3nch a răspuns (pentru anonim_4396):

Bu ii pasa nimanui cine esti atata timp cat vor produsul.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru DracuIa):

Sunt in stare foarte buna, nu sunt uzați happy Nu sunt stersi bine.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt cizme de ploaie nu ghete.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ar fi ciudat sa ii pun la vânzare eu fiind bărbat? Chestia e că nu știu cât să cer pe ei neștiind cat costa.