| Ana_2177 a întrebat:

BUNA.care dintre voi a avut ca tema la scoala prezenatrea unei firme, tip S.R.L sau S. A? imi spuneti va rog o firma dp net care ati aleso, dar care sa aiba si organigrama. dati. mi siteul va rog. dau funda.mersi:*

3 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Www.tls.ro

| GogosikaInfuriata a răspuns:

Eu am avut la licenta despre Kaufland SCS (societate in comandita simpla) inclusiv organigrame happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa difere in functie de o serie de criterii, cum ar fi: dimensiunea si forta financiara a societatii organizatoare, numarul, diversitatea si frecventa targurilor si expozitiilor pe care aceasta le organizeaza, locurile si perioadele lor etc...

http://www.stiucum.com/......a62912.php