| MadutzaPuP a întrebat:

Deci am o tema. Tema zice asa... trebuie sa gasesc o firme(care exista) si sa scriu niste date generale, sa-i gasesc organigrama, sai descriu fiecare post din organigrama si sa-i scriu colaboratorii furnizorii si clientii.Problema e ca am cautat si nu gasesc. Dati-mi va rog niste link-uri sau cv despre o firma

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Mult mai usor ar fi daca ai apela la parintii tai care oricum lucreaza la firme (aceiasi sau diferite), firme care au de tot ceea te intereseaza.

| victorandrei a răspuns:

Tu crezi ca gasesti detalii de genul ala pe net? o firma care lasa organigrama si furnizorii public este condusa prost rau