| spapaul a întrebat:

Buna care ma veti ajuta va lua funda si toti voturi, intrebarea mea este : am cont la adsense si 2 prieteni de-ai mei unul din italia si unu-l din romania au dat clickuri pe reclamele ads de pe site-ul meu dar nu aceleas reclame insa au dat pe multe reclame, oare google adsense imi va opri banii din urma lor? dau funda! va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| Jepatul a răspuns:

Salut!
Da google adsense v-a opri bani reclamelor, dar se poate sa nu fie probleme din cauza ca cei 2 prieteni de ai tai sa fi dat pe alte reclama
Funda?