| adrian120 a întrebat:

Buna cat ar valora acest PC?
Procesor AMD Athlon II x2 Dual Core 2.9 Ghz
HDD 320 SATA II
4 x Gb RAM ddr3 1333mhz
Sursa 500W cu 2 ventilatoare
DVD Writher
placa video : ASUS Nvidia GeForce GT 630 1 Gb DDR5 128 bit
+
Monitor PHILIPS 160E 15"

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

@qElegaNT: Nu mai bine mori tu un pic? Degeaba te uiti la anunturi, ca tot habar n-ai ce zici. Ia fa tu frumos pretul pe componente si vezi ce iese.
@adrian120: 900 RON cu ceva noroc. Depinde si ce sursa/placa de baza ai. Monitorul ala se da ca bonus, nu se vinde. Nu de alta, dar de curind am auzit de monitoare Dell care au stat bine mersi citiva ani intr-o firma mare si acum se vindeau cu 50 RON/bucata (LCD-uri de 17).

| Niiiicu a răspuns:

Nou in jur de 1500, second 1100lei

| taviyamato a răspuns:

Iti ofer 220 de dolari pe el, dar nu accept dacat plata prin skrill https://account.skrill.com/signup?rid=42282333

| qElegaNT a răspuns:

PC este unu foarte bun pe la 2.200 lei in sus iti zic sigur fiind ca eu ma uit la tot felul de anunturi zilnic

| Bogdan_Dumbravanu_1988 a răspuns:

Castiga bani simplu si usor! Ma rog, nu chiar usor, dar daca esti perseverent ai numai de castigat! :)
Iti recomand cu incredere http://www.clixsense.com/? 5952121
Pe forum gasesti postate dovezi de plata ale userilor, ca sa vezi ca nu e scam! Bafta :)