| adrian120 a întrebat:

am o intrebare :

joc crysis 3 cu urmatorul sistem pe LOW si rezolutia minima si cu toate pe OF si tot merge sacadat ...si nu cred ca ar trebui pentru ca Far Cry3 Assaassins Creed3 Gta4 NFS the RUN si toate astea le joc pe HIGH si ULTRA HIGH

acesta este sistemul:

Procesor AMD Athlon II x2 dual core 2.9 ghz

Placa video: ASUS Nvidia GeForce GT630 1gb/DDR5 128 bit

4 gb ram ddr3 1333mhz

Monitor PHILIPS 160E

Windows7/64bit

dau funda!

6 răspunsuri:
| Violente a răspuns:

Sacadează deoarece ai nevoie de o placă video FULGER, sacadează pe sistemul meu 8 GB Ram / HD 7850 2 GB/ Athlon x3 4.0 GHZ, dapăi pe al tău.

| adrian120 explică (pentru Violente):

Ahaa...deci ii prea slab sistemul.

| Violente a răspuns (pentru adrian120):

Este mult prea puternic jocul. happy

| adrian120 explică (pentru Violente):

Dar tie pe ce setari iti sacada? Low, mediums au high?

| Violente a răspuns (pentru adrian120):

Medium-HIGH

| Naminu1212 a răspuns:

Poti iesi din programele nefolositoare, sa folosesti Advanced System Care pentru scanarea errorilor, scaneaza tot calculatorul de virusi si sa iti cureti calculatorul de praf.